Oferta reklamy i współpracy

Jesteśmy otwarci na propozycje reklam i współpracy. W trosce o komfort i zaufanie naszych czytelników podejmujemy współpracę z osobami i markami, które wpisują się w tematykę naszej strony. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z przedsiębiorstwami, które wkładają serce w swoją pracę i tworzenie swoich produktów i usług, tak jak my w tworzenie tej strony.

Portal wciąż się rozwija, w związku z czym poszukujemy kreatywnych osób, które pomogą nam w rozwijaniu naszej strony i zwiększaniu jej rozpoznawalności. Jesteś wykwalifikowaną kosmetyczką czy po prostu fascynują cię kosmetyki? Choć wiedza ekspertów jest niezwykle ważna interesuje nas również spojrzenie młodych osób prawdziwie zainteresowanych światem kosmetyków, im szersza jest wasza wiedza i doświadczenie tym lepiej!

Na swojej stronie skupiamy kobiety zainteresowane kosmetykami, sztuką makijażu i pielęgnacji oraz pomagamy im w wyszukiwaniu najlepszych produktów. Liczymy, że z waszą pomocą uda nam się skupić w jednym miejscu ranking najlepszych kosmetyków oferowanych na polskim rynku.

Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy, na przykład współpracę reklamową czy medialną. Prosimy w związku z tym o kontakt.